Banner

Banner

Hitet - Muzik Shqip

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemer 226,426 Rina - Ilegal 172,219 Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava 166,420 Mozzik x Loredana - Romeo and Juliet 146,091 Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe 128,273 KIDA - Ka je 118,289 Tayna X Ledri - Aje 114,076 Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah 106,540 Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz) 102,493 2Ton - Faj 99,037 Tayna - Kce 98,883 Flori ft Ghetto Geasy ft Bruno - Mori 96,074 Tayna - Ring Ring 93,793 Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela 88,711 Fero - Baba per ikona 87,876 Yll Limani - Harrom 87,133 Meda - Bablok 86,086 Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla 85,459 Majk - Nuk dorezohna 80,857 Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes 78,524 Tayna X Dafina Zeqiri - Bay Bay 76,410 Samanta ft. Elinel - Vone 73,058 Elvana Gjata x Capital T - Fustani 63,362 Tuna ft. Yll Limani - A don hala 63,072 Kida ft. Lyrical Son - Deja Vu 62,963 Xhensila Myrtezaj ft Pirro Cako - Sekreti im 58,721 Seldi x Keisi - Ska dashni 56,940 Tayna x Cricket - Caliente 56,784 Geasy ft Majk ft Onat - Vamos 54,558 Majk x Geasy - Malena 52,802 Ronela Hajati - Vuj 51,917 Ledri Vula - Rio 51,289 FERO - ALLES BABA 50,579 Genc Prelvukaj - Ylli e Hana 48,075 Tayna ft. Don Phenom - Columbiana 47,729 Elvana Gjata - Tavolina e merzise 47,581 2po2 - Ka po shkojm 46,703 Sinan Hoxha - Luje Luje 46,385 Enca ft. Muharrem Ahmeti - Hajde 46,106 Alban Skenderaj ft. 2Ton - Drejt ne zemer 45,391 Flori Mumajesi - Plas 44,957 2TON x Don Phenom - Ciao 43,743 Alban Skenderaj ft Miriam Cani - Duame 43,215 Getinjo - Sillet 42,185 S4MM - Janari 41,798 Mozzik - NANA 41,681 Adelina Ismaili - Sa 1000 engjuj 41,567 Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote 41,466 2Ton - TMV 41,447 GASHI ft. Ledri Vula - Thats Mine 41,388
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store