Loading...

Hitet - Muzik Shqip

Rina - Ilegal 102,300 Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava 98,091 Mozzik x Loredana - Romeo and Juliet 91,824 KIDA - Ka je 78,278 Lyrical Son x Ledri Vula x Mc Kresha - Menemadhe 75,663 Tayna X Ledri - Aje 69,177 Capital T - Kujtime (Prod. BO Beatz) 61,523 2Ton - Faj 60,765 Flori ft Ghetto Geasy ft Bruno - Mori 59,890 Tayna - Ring Ring 57,991 Fero - Baba per ikona 54,784 Samanta ft. Elinel - Vone 54,725 Irkenc Hyka ft Mimoza Shkodra - Valla 54,182 Yll Limani - Harrom 52,259 Tayna - Kce 51,206 Bruno ft. Flori - Ja ke bo vetes 48,657 Majk - Nuk dorezohna 46,914 Meda - Bablok 45,949 Seldi x Keisi - Ska dashni 44,603 Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah 42,524 Ronela Hajati - Vuj 40,248 Genc Prelvukaj - Ylli e Hana 38,725 2po2 - Ka po shkojm 38,186 Tuna ft. Yll Limani - A don hala 35,941 FERO - ALLES BABA 35,839 Xhensila Myrtezaj ft Pirro Cako - Sekreti im 34,720 Adelina Ismaili - Sa 1000 engjuj 34,301 Getinjo - Sillet 32,911 Elvana Gjata - Tavolina e merzise 32,848 S4MM - Janari 31,809 Flori Mumajesi - Plas 31,112 Sabri Fejzullahu - Nuk te njoh 30,556 Sinan Hoxha - Luje Luje 30,103 Mozzik - NANA 28,072 Capital T - FILMA 28,062 Flori Mumajesi - Cun Tirone 27,522 GASHI ft. Ledri Vula - Thats Mine 27,257 Fuego - Ribery 24,931 Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote 24,661 Tayna ft. Don Phenom - Columbiana 24,309 Enca - Balad 24,182 B2N - SMS 24,056 Dafina Zeqiri - A e man nmen 24,013 Flori - Dashuria 23,403 Eni Koci feat Olsi Bylyku - Afer teje 23,387 Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO 22,740 Lluni x Lyrical Son - JBMTQR 22,699 Alban Skenderaj - JETE 22,672 Irkenc Hyka - Katile 22,142 FLOW - Bora 21,998

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store